plakat plakaty
plakaty plakaty
plakat plakaty
Szukaj wszędzie (zaawansowane)
 
Obrazy na płótnie Fototapety Plakaty 3D
ważne informacje
Wydruk z Bazy 8 milionów zdjęć na dowolnym materiale! Zapraszamy do nowego działu!
Ponad 10000 wzorów w sprzedaży - 95 % mamy u nas na magazynie.
Najlepsze wzory w najwyższej europejskiej jakości !
Wysyłka wszystkich artykułów w 1 dzień - przesyłka priorytetowa i kurier.
Koszt wysyłki od 5,90 zł , zamówienie powyżej 99 zł -przesyłka pocztą gratis.
Płatności przelewem i za pobraniem , kartami , Mtransfer i Inteligo.
Automatyczne wyliczenie całkowitego kosztu wraz z oprawą przy wyborze ramy lub antyramy.
Oprawa w antyramy i ramy aluminiowe w wielu kolorach- wybierz z listy pod danym wzorem.
Oprawione plakaty i reprodukcje są dostarczane gotowe do zawieszenia.
Zapłacisz u nas przy pomocy:
Za zakupione produkty możesz też
zapłacić przelewem bankowym
lub gotówką przy odbiorze przesyłki.

Nasz sklep podzielony jest na 2 główne działy:

    - Dział produktów gotowych, już wydrukowanych. W jego skład wchodzą plakaty, druki artystyczne, obrazy na płótnie canvas oprawione na blejtramie, obrazy na płótnie bez ramy, kalendarze, antyramy i ramy do oprawy. 90% gotowej oferty mamy na stanie magazynowym gotowe do natychmiastowej wysyłki. Część wzorów sprowadzamy pod zamówienie, czas realizacji dla nich wynosi od 7 do 19 dni i podany jest przy każdym z oferowanych wzorów.
Każdy z oferowanych wzorów można oprawić online na stronie, system poda całkowity koszt wybranego wzoru wraz z oprawą.

    - Dział wydruku na zamówienie z naszej bazy 8 mln zdjęć lub pliku dostarczonego przez klienta. Drukujemy w najnowocześniejszej technologii druku UV, bardzo wysokiej jakości i bardzo trwałym, przewyższającym popularny druk offsetowy. Przy wydruku z naszej bazy 8 mln zdjęć w cenę produktu wliczone są już prawa autorskie do wybranego zdjęcia - ceny wykorzystania zdjęcia wynoszą zwykłe w granicach 20-30 zł, zdjęcia wybitnych fotografików mogą czasami kosztować więcej. Drukujemy praktycznie na każdym materiale, plakaty, fototapety, folie samoprzylepne, obrazy na płótnie canvas, banery, pianki. Dostępne rozmiary zależne są od rodzaju wydruku i materiału, w jednej części nawet do rozmiaru 159 cm szerokości, a długości dowolnej. Rozmiary możliwego wydruku podane są dla każdego z rodzajów wydruku. Możliwy jest także wydruk większych rozmiarów, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego. Termin realizacji wydruku na zamówienie wynosi do 3 dni.


1. Czas oczekiwania na przesyłkę. Na czas oczekiwania składa się: czas wysłania + czas dostawy. Czas wysłania: w ciągu 1 dnia roboczego. Zamówienie złożone do godz. 13-tej (oprócz niedzieli i dni wolnych) wysyłane jest tego samego dnia. Zamówienie złożone po godz. 13-tej wysyłane jest następnego dnia. Zamówienia złożone po godz. 13-tej w piątek wysyłane jest w najbliższy poniedziałek (dzień roboczy). Czas dostawy wynosi:

 • pocztą ok. 3 dni robocze,
 • kurierem 1 dzień roboczy,
 • pocztą przesyłką priorytetową 1 dzień roboczy

UWAGA! Czasy dostawy są orientacyjne, podane przez przewoźnika i mogą ulec wydłużeniu. Szczególnie w okresie przedświątecznym.

2. Opłata za przesyłkę. Opłata za przesyłkę jest jedna dla całego zamówienia, niezależnie od ilości plakatów czy reprodukcji i wynosi:

 • pocztą:
  • płatność za pobraniem - 11,90 zł
  • płatność przelewem - 5,90 zł
  • płatność kartą - 9,90 zł
  • płatności internetowe (mTransfer, płacę z Inteligo) - 8,90 zł
 • pocztą przesyłką priorytetową:
  • płatność za pobraniem - 13,90 zł
  • płatność przelewem - 7,90 zł
  • płatność kartą - 11,90 zł
  • płatności internetowe (mTransfer, płacę z Inteligo)- 10,90 zł
 • kurierem:
  • płatność za pobraniem - 20,00 zł
  • płatność przelewem - 14,00 zł
  • płatność kartą - 18,00 zł
  • płatności internetowe (mTransfer, płacę z Inteligo) - 17,00 zł

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 99 zł - przesyłka pocztą realizowana jest bezpłatnie a kurierem 10,- zł Przy opłaceniu zamówienia przelewem na konto zamówienie wysyłamy po otrzymaniu faxu (na nr 091 4393834) lub skanu (na mail biuro@plakaty.pl) z potwierdzeniem przelewu. Jeśli nie wyślesz potwierdzenia , zamówienie wyślemy po wpływie wpłaty na konto.
Ceny dotyczą tylko wysyłki na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W sprawie ceny przesyłki zagranicznej prosimy o kontakt.

3. Oprawa w ramy i antyramy.
Wszystkie plakaty i reprodukcje można oprawić online w ramy aluminiowe w różnych kolorach lub antyramy. Wyboru dokonuje się w okienku pod danym wzorem. System automatycznie podaje całkowity koszt danego wzoru wraz z oprawą w wybranym rozmiarze. Oprawione wzory są dostarczane całkowicie oprawione wraz z zawieszkami - gotowe do zawieszena. W cenę ram i antyram wliczona już jest dodatkowa opłata za bezpieczną przesyłkę, dlatego cena przesyłki oprawionego druku nie zwiększa się w stosunku do standardowych kosztów przesyłki. Oprawione druki do wysyłki zapakowane są w ochronny, twardy karton i usztywniane drewnianymi listwami.
Rama aluminiowa - szerokość ramy z przodu 1 cm, plexi o przeźroczystości szkła. Plexi jest dużo lżejsze od szkła, bezpieczniejsze i nawet z bardzo bliskiej odległości nie do odróżnienia od szkła. Z tyłu płyta drewniana.Zamontowane zawieszki. Kolor do wyboru.
Wielkości i ceny ram aluminiowych:
   24x30cm - 19 zł
   30x40cm - 27 zł
   40x50cm - 39 zł
   50x70cm - 59 zł
   91,5x30,5cm - 69 zł
   60x80cm - 79 zł
   91,5x61cm - 84 zł
   95x33cm - 69 zł
   100x50cm - 79 zł
   100x70cm - 98 zł
   158x53cm - 149 zł
   100x140cm - 199 zł


Antyrama wykonana jest z twardej płyty tylnej i bezpiecznej plexi o przeźroczystości jak szklo.Posiada haczyki do zawieszenia. Plexi jest dużo lżejsze od szkła, bezpieczniejsze i nawet z bardzo bliskiej odległości nie do odróżnienia od szkła.
Wielkości i ceny antyram:
   24x30cm - 8,90 zł
   30x40cm - 9,90 zł
   40x50cm - 19,90 zł
   95x33cm - 34,90 zł
   50x70cm - 34,90 zł
   91,5x30,5cm - 38,90 zł
   60x80cm - 44,90 zł
   91,5x61cm - 48,90 zł
   100x50cm - 49,99 zł
   100x70cm - 53,99 zł
   158x53cm - 88,90 zł
   100x140cm - 145,00 zł

4. Rezygnacja z zamówienia. Z zamówienia można zrezygnować nie pózniej, niż w ciągu 10 dni kalendarzowych od dnia odbioru przesyłki.
   a) W razie rezygnacji tuż po jego złożeniu, tj. jeszcze przed dokonaniem wysyłki (patrz pkt. 1.) fakt ten należy zgłosić mailem bądĄ telefonicznie, powołując się przy tym na numer zamówienia podany w e-mailowym potwierdzeniu zamówienia wysyłanym automatycznie przez sklep. Zamówienie zostanie po prostu anulowane.
   b) W razie rezygnacji z zamówionych produktów po ich odebraniu, jednak nie póxniej niż 10 dni, Klient odsyła je odpowiednio opakowane na własny koszt. Należy skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia sposobu zwrotu należności (przekaz pocztowy lub przelew na konto Klienta)
Możesz zrezygnować z zamówienia i odesłać nieużywany i nieuszkodzony towar w ciągu 10 dni. Gwarantujemy zwrot kosztu towaru przekazem pocztowym. Koszty przesyłki oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

5. Uszkodzona przesyłka. Jeśli przy odbiorze przesyłki zauważysz widoczne uszkodzenie np: złamanie tuby odmów przyjęcia z wyraznym zaznaczeniem powodu - uszkodzenie przesyłki. Powiadom nas o tym e-mailem lub telefonicznie a zamówienie wyślemy jeszcze raz. Jeśli odebrałeś przesyłkę a towar jest uszkodzony powiadom nas o tym e-mailem lub telefonicznie w celu uzgodnienia dalszego postępowania; zwrotu pieniędzy lub ponownego wysłania zamówienia.

6. Opis produktów. Plakat wykonany jest na papierze kredowym o grubości około 150 g/m2. Druk offsetowy wielokolorowy o najwyższej jakości.

Druk artystyczny wykonany jest na kartonie o grubości około 300 g/m2. Druk offsetowy wielokolorowy o najwyższej jakości.

Plakat trójwymiarowy 3D - wykonany jest techniką wielokrotnego nakładania warstw folii i farby. Doskonale ukazuje efekt trójwymiarowy.

Antyrama - płyta drewniana z tyłu , z przodu plexi o przeźroczystości szkła przytrzymywana przez metalowe, srebrne klipsy. Plexi jest dużo lżejsze od szkła, bezpieczniejsze i nawet z bardzo bliskiej odległości nie do odróżnienia od szkła. Plexi pokryte jest cienką folią, którą trzeba zdjąć po otrzymaniu przesyłki.

Rama aluminiowa - szerokość ramy z przodu 1 cm, plexi o przeźroczystości szkła. Plexi jest dużo lżejsze od szkła, bezpieczniejsze i nawet z bardzo bliskiej odległości nie do odróżnienia od szkła. Z tyłu płyta drewniana. Kolor do wyboru.

Obraz oprawiony na blejtramie - Jest to prawdziwe płótno rozciągnięte na ramie wewnętrznej - blejtramie. Gotowe do zawieszenia na ścianie. Blejtrama jest niewidoczna przy zawieszonym obrazie. Wygląda bardzo nowocześnie i efektownie..Profil blejtramy wynosi 2x4 cm. Druk cyfrowy w technice UV bardzo trwały i wysokiej jakości.

Kalendarz na ścianę jest rozkładany, posiada 12 stron, oddzielną na każdy miesiąc.
Kalendarz na stół ma kilkadziesiąt stron ze zdjęciami , może być także zawieszony na ścianie.

Copyright © PerfectPoster, design: FX, engine & webmastering: Michal Dymel, hosting: home.pl
Plakat. Plakaty. Link map. Index. dymel michal michał Grażyna Dymel - Portfolio - Fotografia, malarstwo, rysunek, grafika, reklama HAP Grażyna Roguż pasmanteria guziki wstążki